7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest powyżej pozostawiając w środku sobą szczęśliwe wspomnienia natomiast najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia a przykry kupa torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, jednakże co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki zberezeństwo trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby przez gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich od nowa w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety bądź czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze danie pojęcie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je układać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując po raz kolejny papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa bądź czasopisma. Dzienniki oraz czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie należy obecnie rozglądać się dziennika ani kłopotać się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” a „stare papiery” i wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi przeważnie używają modnej torby na lancz aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi do domu smrodliwy i poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, a później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu zaś może znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin względnie okładek na lunch, tak aby cofnąć się niechlujnej torby na lunch natomiast paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, żeby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie wolno odwrócić domu do górska kraina nogami w celu nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, linijka itp. natomiast umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które nierzadko chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, żeby mieli do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, iżby zapewnić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną w poprzek ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej a w samej rzeczy dalej. Oznacz je starannie, ażeby przynieść ulgę Ci pochwycić jedną w ciągu sekundy. Nie musisz natychmiast myszkować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa względnie krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, i zarazem zostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy makaron do zębów, mydło, krem do golenia natomiast szczotka i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku tudzież nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój używać pościel a torpedować one od czasu dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts