Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska oraz adresy list elektroniczny ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl od chwili Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz na dodatek wyekspediować je bezpośrednio do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, niemniej jednak śledzony do Ciebie, skutkiem tego dostaniesz debet w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną oraz ile prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz puder 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, natomiast wszystkich aktywnych klientów, wraz spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane z wykorzystaniem warstwę (1 aż do 5), zaś wszystkie poprzednie i istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz puder oraz informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak toteż możesz wyekspediować aż do nich mejl tudzież wyszperać ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy także dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), nie inaczej skutkiem tego możesz wyprawić do nich mejl i poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co to jest sekcja „Zaproszenia” zaś kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny być osoby, z którymi miałeś aktualnie przedtem kontakt. Możesz także nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy znosić Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline być może być ważnym źródłem informacji w celu networkingu oraz konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całość składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w następstwie tego stale masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w środku każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój odsyłacz partnerski do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, u dołu warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy śladowy zakres wypłaty, który możesz wyłowić owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pomocą Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska natomiast adresy poczta elektroniczna osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny odkąd Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je dosadnie aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, wskutek tego masz debet w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz wykonywać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, jeśli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts