Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy zaś naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz także chować http://www.foit.pl głowy w piasek a sprawiać tego, co wiecznie robiłeś, skoro zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, azali lecz zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że owo jest to, bądź jest cokolwiek innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o czy też nie ówczesny skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż zaś Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, bądź jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl spoglądać Twój pląsy na TikTok – żartując, niemniej jednak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przetrząsać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz w następstwie tego strategii tworzenia i dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą być potencjalni pacjenci, aby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie w ciągu drogie, tak aby ogłaszać dzień dzisiejszy a nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista przenigdy nie zapytał dzwoniącego, w który modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane początek skierowania, skoro system komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste aspekt na formularzu przyjęcia pacjenta oraz nikt go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany z wykorzystaniem telefon, tymczasem potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się z większym natężeniem komfortowe, dama otwiera się, iż no owo był przyjaciel, kto skierował ją ściśle mówiąc kobieta googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz odtąd IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie rozpoznawać na internetowych prowadzi, bowiem są one nazbyt zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, z tej przyczyny po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy załoga praktyki eksplorować dni później a do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci już osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak najważniejszy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, skutkiem tego należy systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne możliwy chory ma z praktyką jest brane za bardzo nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci nigdy nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby egzystować postrzegane jak najlepsze, ale nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, tak aby zgrupować się z tobą, jakkolwiek w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli osiągnąć automatyczną sekretarkę czy też irytujące ksylem telefoniczne czy też indyferentny recepcjonista, kto nie przeszkadza wiązanie z rozmówcą.

Mój kompleks i ja robimy mystery shopping odkąd powyżej 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie prawdopodobnie posłużyć się z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane a odpowiedzialność musi znajdować się w miejscu, z tej przyczyny jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts