Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny a odwagi, iżby zobaczyć, dokąd są problemy a przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie można przywrócić do równowagi tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie żywić http://www.foit.pl głowy w piach a wykonywać tego, co wiecznie robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów tudzież zysków? Czy wiesz, bądź na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, jednakowoż jest coś innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o względnie nie poprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skupić się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej staż tudzież Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” względnie „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych zaś chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl oglądać Twój taniec na TikTok – żartując, jednakowoż wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą spenetrować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz więc strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, gdzie mogą egzystować potencjalni pacjenci, ażeby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o wiele w ciągu drogie, żeby ogłaszać dzień dzisiejszy zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym wypadku nie zapytał dzwoniącego, w kto podejście dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zalążek skierowania, dlatego że platforma komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste pole na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany za pomocą telefon, ale potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się z większym natężeniem komfortowe, płeć piękna otwiera się, że istotnie to był przyjaciel, kto skierował ją w gruncie rzeczy płeć słaba googled ciebie, poszedł aż do witryny, i od tego czasu IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie próbować na internetowych prowadzi, gdyż są one nadto zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, wobec tego po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż rozpoznawać dni nadal oraz do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako główny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, zatem trzeba systemu, aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne potencjalny pacjent ma z praktyką jest brane nazbyt trochę w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeżeli nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, żeby być postrzegane jak najlepsze, przecież nie na tak duża liczba na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy chory sprawdził swoją stronę internetową i jest podekscytowany, by zespolić się spośród tobą, niemniej jednak później zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę albo irytujące drzewo telefoniczne ewentualnie indyferentny recepcjonista, jaki nie przeszkadza spojenie spośród rozmówcą.

Mój zespół natomiast ja robimy mystery shopping od momentu nad 20 lat tudzież oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypadkiem posłużyć się z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I nic bardziej błędnego dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane oraz odpowiedzialność musi egzystować w miejscu, zatem everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts