Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, że tracisz masa pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, dlatego twój załoga wcale multum rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra może stanowić zrobić, iżby przeobrazić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno odkryć utracone przychody.

Jeśli ty też byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje ale wręcz po to, by NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest starszy rangą sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, tudzież nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie powyżej konkurencję, przeto działaj szybko.

Idź ponad wszystko, by poczuli się komfortowo oraz ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą matka makeover, jakkolwiek wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie podczas gdy oni odzyskać, wyszperać renomowanych usług niani w celu nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jakkolwiek zwlekają z powodu strachu, zatem rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, kiedy wielce się cieszy, skoro uwielbia osobisty http://www.barej.pl nieznany aparycja a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane zaś są w tej chwili uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je pobudzać jest trafić aż do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież odtąd poprosić ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby na nowo rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można w przyszłości rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub wolno ćwiczyć pracowników, tak aby przenieść mnogość więcej spośród tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts