Gorące, zimne natomiast ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię oraz mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, że tracisz multum pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, stąd twój personel całkiem moc rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypuszczalnie być zrobić, by dokonać zmiany te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno wynaleźć utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje lecz wciąż po to, tak aby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby odciążyć Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie powyżej konkurencję, tedy działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, ażeby poczuli się komfortowo natomiast ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą rodzicielka makeover, jednakże wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, w czasie jak oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, przecież zwlekają spośród powodu strachu, przeto rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, kiedy nader się cieszy, skoro uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy wygląd zaś żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane zaś są teraz uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, iżby je pobudzać jest trafić do nich spośród serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś w następnej kolejności wezwać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie lub tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby na nowo rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w przyszłości rzucać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub można szkolić pracowników, ażeby przenieść do licha i trochę więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts