Jak przekonać potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał zaś trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, atoli zbyt wielu z nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat tudzież pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz ów przeszkoda dość łatwo poprawić, by zwiększyć własny dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co no nie inaczej kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, podczas gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy tudzież chcą wzbudzić nienawiść obok starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce snuć domysły się lepiej – kropka! Wierzą, iż lepszy wygląd sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą nic bardziej błędnego odnaleźć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz adekwatny wynik, niedaleko minimalnym bólu zaś dyskomforcie, zaś że jego istnienie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się wskutek tego uczuciami. Pacjent zadbany chce się zgadywać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, charakterystyczny a szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem jak na osobie i że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, jawnie mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, aktualny oraz komfortowy, natomiast oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się odkąd budowania rapportu na przestrzeni pierwszej ustalenia telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wprawny i przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl odbyć za pośrednictwem recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najprzód przedstawić, tudzież w następnej kolejności nauczyć się imienia dzwoniącego, aby mogła go używać za pośrednictwem cały czas trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się dodatkowo zorientowany w zadawaniu konkretnych pytań zaś uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, i potem poręka ich, iż jest to niezwykle popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić plus profesjonalny w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go aż do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt masa czasu pośrodku tym, gdy dyskutant dotarł aż do Ciebie, oraz tym jak może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu ciągnąć modus swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej ewentualnie omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i ściśle mówiąc dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia tudzież utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w toku kiedy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy wręcz przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo oficjalny paczka informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list od czasu Ciebie zaś odręczny zapisek od momentu koordynatora pacjentów, kto cieszy się na spotkanie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje natomiast zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady zaś wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież opinia od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, iżby zobaczyć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, poniekąd nuże Cię poznał a pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten procedura pojawiają się one znacznie w wyższym stopniu gotowy, by rzec „tak” aż do Ciebie.

Related Posts