Jak usposobić przychylnie potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse i wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pomocą drzwi, mimo to nazbyt wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat tudzież pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ów powikłanie całkiem swobodnie poprawić, by zwiększyć własny wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w samej rzeczy w istocie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, kiedy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić niechęć przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce czuć się lepiej – kropka! Wierzą, że przewyższający powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż znaleźć odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami i rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz w sam raz wynik, w sąsiedztwie minimalnym bólu i dyskomforcie, oraz że jego trwanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się wobec tego uczuciami. Pacjent ładny chce się strzelać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, symptomatyczny oraz szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przed w charakterze na osobie oraz iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani z życzliwością i szacunkiem i, kawa na ławę mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie a Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, tudzież oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą natomiast Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż przypuszczalny chory poczuje się dobrze, aktualny natomiast komfortowy, oraz również zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w trakcie pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, biegły i przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, iżby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie może http://www.suchcicki.pl przebyć za pośrednictwem recepcjonistę, przenigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najprzód przedstawić, tudzież w następnej kolejności nauczyć się imienia dzwoniącego, by mogła go fetować przez cały trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć również profesjonalny w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, oraz potem rękojmia ich, że jest to niezmiernie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć plus otrzaskany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są nadal dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu pośrodku tym, jak interlokutor dotarł do Ciebie, a tym gdy może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą łatwo trwać nadal metoda swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić scenariusz rozmówcy lepiej ewentualnie pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego oraz tak dalej.

Wypełnij ten czas opóźnienia i utrzymywać się w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu jak oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo oficjalny pakiet informacyjny w celu pacjentów, który zawiera list od chwili Ciebie zaś odręczny posłowie od koordynatora pacjentów, który cieszy się na konwent spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na rzecz procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje natomiast zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady zaś wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast opinia od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, tak aby zauważyć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi zwietrzyć się tak, w pewnym sensie obecnie Cię poznał i pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów sposób pojawiają się one wielce z większym natężeniem gotowy, żeby ogłosić „tak” do Ciebie.

Related Posts