Praktyki od czasu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, wszak jest jeden rozdział, który jest naprawdę apropos naszej branży, iż chciałem się nim spośród wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, aliści oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji raz za razem wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują z zewnątrz, niemniej jednak są nie inaczej organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za sprawą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre a wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania oraz przebijania się, który wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, kiedy ciężkie koło zamachowe; wprawdzie jak aktualnie się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w artykuł przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa zgodnie z innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się wzgardzić tok budowania oraz aktualnie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednakże krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, ponieważ nie udaje im się obronić spójnego kierunku, przeto próbują innej krótkoterminowej taktyki, iżby uzyskać natychmiastowe rezultaty i z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, oraz aktualnie są w pętli zagłady natomiast zmierzają do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse natomiast zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem miesiąc bądź dwa, nie podoba się wyniki, skutkiem tego skaczą z tego do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale w żadnym wypadku nie pozostają dosyć długo, aby trwać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby umieścić plan w miejscu, żeby je pielęgnować, stąd dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, ażeby wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieustannie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani tudzież w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; po pewnym czasie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą tudzież budują zaufanie spośród tym pacjentem przedtem spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od pierwszego telefonu, kto wykonują, żeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji zaś dalszych działań. Dają pacjentowi badanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast udzielać na własnych platformach społecznych, wskutek tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież przejść za pośrednictwem swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych wskutek tego więcej pacjentów sprawić to samo zaś ściśle mówiąc w dalszym ciągu i istotnie dalej.

Więc teraz masz proces zaś schemat, jaki buduje rozpęd, wskutek tego masz niewzruszony rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym razie nie było ważniejsze aniżeli teraz, ażeby Twoja wprawa działa podczas gdy prawidłowo naoliwiona maszyna, która może przetrzymać burze konkurencji oraz COVID natomiast byle co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś posłużyć się z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy natomiast kłopotów.

Related Posts