Praktyki od dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo pozycja bibliograficzna o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jednakowoż jest pewien rozdział, który jest w samej rzeczy apropos naszej branży, że chciałem się przed spośród wami podzielić natomiast nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, niemniej jednak oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji notorycznie wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, natomiast są naprawdę organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają z wykorzystaniem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej czy też szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały wewnątrz przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, który wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, jak ciężkie koło zamachowe; aczkolwiek jak w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w paragraf przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa podług innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się zignorować przebieg budowania a nuże przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, tymczasem krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, w takim razie próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby trwać natychmiastowe rezultaty oraz w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, natomiast teraz są w pętli zagłady tudzież zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne staż gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse oraz zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypadkiem jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, więc skaczą spośród tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają wystarczająco długo, ażeby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, jaki byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić mapa w miejscu, aby je pielęgnować, dlatego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, by wzdrygać się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które non stop się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują zaufanie z tym pacjentem nim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, jaki wykonują, ażeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji oraz dalszych działań. Dają pacjentowi badanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się natomiast użyczać na własnych platformach społecznych, tedy inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież pokonać za pomocą swoje procesy, a oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych przeto więcej pacjentów zdziałać owo samo oraz w gruncie rzeczy nadal natomiast istotnie dalej.

Więc obecnie masz bieg oraz schemat, który buduje rozpęd, tym samym masz nieugięty pływ pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To przenigdy nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja biegłość działa kiedy prawidłowo naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie zachować się burze konkurencji tudzież COVID tudzież lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, o ile mógłbyś posłużyć się z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od czasu 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Posts