Przewodnik dla początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, który został ukończony na technologii Blockchain i prawdopodobnie został uruchomiony w 2009 roku za pomocą tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych i uważa się, iż w sumie 21 milionów bitcoinów może utrzymywać się wydobytych. Inne najbardziej popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic i twarde rozwidlenia Bitcoin, takie jak Bitcoin Cash zaś Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, ażeby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie zaś starali się unikać inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że opłata jak grom z jasnego nieba spadła w dół, gdy jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ targowisko kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą wkładać kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, albowiem nie ma kontroli żadnego rządu powyżej kryptowalutą, jako że jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem zaś zdominuje wszystkie waluty, takie podczas gdy USD, EUR, INR a ASD w przyszłości http://www.borejko.pl zaś stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego wskazane jest zaś w jakim celu nie warto inwestować w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, oraz następnie mniej więcej 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą gwoli każdej monety.

Niektóre z powodów, których doświadczyłem natomiast którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – toteż użytkownicy nie potrzebują okolica trzeciej, by przekazać kryptowalutę z jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie aż do waluty fiat, dokąd użytkownik potrzebuje platformy takiej jak bank, aby przelać pieniądze spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na niezwykle bezpiecznej technologii blockchain zaś nieomalże zerowe szanse na włamanie natomiast kradzież kryptowaluty, dopóki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś wiecznie unikać kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na szybki zarobek, tudzież w następnej kolejności pada ofiarą szumu bańki tudzież traci swoje pieniądze. Lepiej jest, żeby użytkownicy przeprowadzili co niemiara badań poprzednio zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze poprawnie jest ulokować swoje finanse w wielu kryptowalutach w zastępstwie jednej, ponieważ zauważono, że nieco kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, o ile inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których pożądane byłoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, oraz końcówka kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin w dalszym ciągu dominuje na rynku kryptowalut, jednakże jego udział gwałtownie spadł spośród 90% do 38%, zaś Altcoiny takie gdy Litecoin, Ethereum, Ripple ni stąd ni zowąd wzrosły zaś przejęły gros rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl nieprzerwanie dominuje na rynku kryptowalut, mimo to nie jest jedyną kryptowalutą, którą wypada pomyśleć w czasie inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz wciąć poniżej uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie zaś kiedy kupować kryptowaluty?

Podczas podczas gdy nieco lat temu nie było bez trudności nabywać kryptowaluty, pomimo tego aktualnie użytkownicy mają masa dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma duet główne platformy bitcoin Unocoin portfel i Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą kupować i wyprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą nabywać bitcoin z portfela tylko, wszak nie od czasu innej osoby. Istniała różność w cenie kupna zaś sprzedaży, natomiast użytkownicy muszą odpłacić się pewną nominalną opłatę wewnątrz zakończenie transakcji.

W 2017 roku twórcze myślenie Cryptocurrency wzrósł ogromnie, tudzież porto Bitcoin wzrosła spontanicznie, przede wszystkim w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników aż do poszukiwania alternatyw Bitcoin i przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax natomiast Zebpay to duet główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – który zajmował się na to samo Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje to szansę innym organizacjom na zaawansowanie z innymi altcoinami, tudzież nawet zmusiło Unocoin natomiast innych do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami zaś blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange dla swoich użytkowników, by mogli zajmować się handlem wieloma kryptowalutami pomijając handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica między obiema platformami polegała na tym, że Unocion zapewniał natychmiastowe nabycie zaś sprzedaż na to samo Bitcoinów, w ciągu gdy na UnoDAX użytkownicy mogą dostarczyć zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę zaś jeśliby pasuje dama aż do odbiorcy, zamówienie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne aż do handlu kryptowalutami w Indiach to Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej z giełd, rejestrując się w ciągu pomocą adresu poczta elektroniczna natomiast podając dane KYC. Gdy ich rachunek rozliczeniowy zostanie zweryfikowane, można rozpocząć handel monetami ich wyboru.

Related Posts