Sposoby na akwizycja produktów z Chin

W 2020 roku zupełny Błękitna planeta został nieczynny spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego i gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego podobnie Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz być wyposażonym problemy z importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy wesprzeć Ci w imporcie produktów spośród Chin w ciągu pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uniknąć niektórych powszechnych błędów w czasie importowania produktów od momentu chińskich dostawców, takich jak Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas e-mail spośród opisem przedmiotów, które chcesz społem z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci przesiać z różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci przejść http://www.doroz.eu za sprawą całkowity proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł omówić bez ogródek spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia tudzież naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie sprawdzić materiał, format tudzież kolor produktów.
Możemy wyekspediować Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia wewnątrz pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów badania możesz być w użyciu szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu wyraźnie na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś puder zadowolenie ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci komunikat jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy przynieść ulgę Ci wyprawić płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wysłać płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór należy aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy dodatkowo otrzymać kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się kłopotać o wysyłkę oraz dostawę, gdyż wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest i zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci znaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou natomiast u innych dostawców w Chinach.

Możemy przynieść ulgę w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC bądź usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy wesprzeć w negocjacjach z dostawcami
Możemy pozyskać w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy posiłki posprzedażowe oraz usługi

Możesz rachować na Morefar Global a geneza produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy całokształt ekspertów, iżby poprowadzić Cię za sprawą everyman następstwo procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, tak aby wzmóc osobisty biznes.

Przetłumaczono spośród www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts