Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę gdy przynoszący zysk biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w o wiele krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, tudzież nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To nuże nie jest na odwrót praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz w tym momencie na swoje barki całej odpowiedzialności w ciągu produkowanie przychodów. Możesz wywiać czas wolny a potem być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, iż Twoja rutyna działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, tak aby najść jest dokonać zmiany swój załoga w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest wręcz przeciwnie menedżerami, zaś istnieje istotna różnica pomiędzy „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy osiągnąć pewne rzeczy, w czasie kiedy władza kładzie emfaza na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz ale wręcz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeśli zapewniasz przywództwo oraz wizję, w tamtym czasie Twój całość staje się w sam raz spośród TWOIM celem.

Będą lubić wykonywać pracę gwoli Ciebie i wygrywać dla Ciebie pieniądze, bo wiedzą, dokąd zmierzasz i chcą egzystować tego częścią, bo to wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie tudzież prawidłowo przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów zaś dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by łapać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, ażeby ich odwzorowanie pracował gwoli nich oraz przynosił żelazny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, tak jak ta jedna tryb jest warta gwoli Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca od nowa oraz znowu i odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest to długoterminowy postęp praktyki w poprzek relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego oraz drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak żeby niewiasta wyglądała?

Jeśli jesteś gdy gros chirurgów, Twój olśniewający schemat biznesowy byłby:

Prawie zupełnie zarządzany przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący numer a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki często towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / lub która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają ździebko życia abstrahując od swoją praktyką, skoro czują się z wyjątkiem kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, bowiem nie wiedzą, kiedy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, aby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto dobra wiadomość … jest dozwolone osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce wnikliwie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, żeby wywiązać się swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na awans praktyki.

Related Posts