Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę gdy zyskowny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w w dużej mierze krótszym czasie oraz z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To w tym momencie nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz aktualnie na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności za produkowanie przychodów. Możesz nadać wolne tudzież dalej posiadać spokój ducha wiedząc, iż Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby najść jest przeistoczyć własny personel w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest tylko menedżerami, zaś istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, kiedy zdobyć pewne rzeczy, w trakcie podczas gdy rząd kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz tylko „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz rząd zaś wizję, w owym czasie Twój zespół staje się zgodny z TWOIM celem.

Będą wielbić pracować dla Ciebie natomiast zyskiwać dla Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, gdzie zmierzasz i chcą egzystować tego częścią, bowiem to wpłynie plus na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami a pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes odwzorowanie i poprawnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby trzymać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, żeby ich odwzorowanie pracował dla nich oraz przynosił nieporuszony rzeczka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy rutyna ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, jako że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, w jakim stopniu ta jedna modus jest pikieta gwoli Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, przecież niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca raz jeszcze zaś drugi raz zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl oraz rodziny.

Jest to długoterminowy rozwój praktyki na skroś relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego oraz drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój kapitalny projekt biznesowy byłby:

Prawie całkiem kierowany dzięki Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe miejsce pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwakroć większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący format zaś konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / albo która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większa część chirurgów, twoja obecna faktyczność całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia z wyjątkiem swoją praktyką, ponieważ czują się nie licząc kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, bowiem nie wiedzą, podczas gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, aby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto dobra informacja … można osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej natomiast zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie pokazać każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce całkowicie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, by wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu natomiast ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na zaawansowanie praktyki.

Related Posts